KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178751
nr 1217 8751
Oidentifierad konstnär. Modell. Signerad OK. Olja på pannå, 49x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:24:24
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr